2010/02/14

Depeche Mode Gigs in Łódź

This week I've been at two Depeche Mode gigs in Atlas Arena in Łódź. Both of them were simply amazing ! It was like a listeners' choice to me as they played all my favourite songs. I was singing with them, dancing, jumping and shouting :) And now I'm ill ;) But it;s rather the result of afterparties we were at after the concerts.  Now I'm listening to their music over and over again and as they sang ' i just can't get enough' !

Here is a vid we've recorded to one of the most heart-warming songs - Insight
W tym tygodniu byłam w Łodzi na dwóch koncertach Depeche Mode. Co tu dużo mówić...Było fantastycznie. Czułam się raczej jak na koncercie życzeń, bo zagrali wszystkie moje ulubione piosenki. Na górze filmik jaki nakręciliśmy w czasie jednej z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających - Insight śpiewane przez M. Gore'a. Teraz jestem trochę chora, bo na koncertach śpiewałam, tańczyłam i się darłam ;p No i byliśmy na Dm afterparty 2 razy, co też się pewnie do tego przyczyniło :) Teraz zasłuchuję się w kółko w muzykę z konceru :) achhhh ! miodzio :)

3 komentarze:

 1. Kochana przepraszam za problem , ale z pewnych względów musiałam zmienić adres bloga, aktualny to: http://freezingswan.blogspot.com/
  Jak możesz to zmien sobie w obserwowanych blogach bo inaczej pokaze Ci się, że nie ma takiej strony.
  Buziak ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. hej, moze to glupie pytanie, ale kim z KG jestes? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak wchodzę Tu czasem do
  Ciebie i zerkam czy napisałaś coś nowego,a tu wiecznie pusto;) Co do lumpa to chodzę do takich, gdzie w dniu dostawy (pn.i czw) wszystko jest po 6, na następny po 3, potem po 1 zł. Przychodzę tylko w dniu dostaw, jakąś godzinę przed otwarciem, a potem dziki tłum wpycha mnie do środka. Jest sieć takich ciuchów, jeden w sc na środuli, dwa w dąbrowie górniczej na gołonogu i koło huty katowice. Fajny jest też w Sc w centrum, w dawnym Sezamie koło dworca głównego, ale tam wycena. Choć jak im się coś dłużej nie sprzedaje to wrzucają to na wagę i wtedy można znaleźć fajne rzeczy za grosze. Niezły jest też w SC koło dworca południowego na ulicy Teatralnej. I na Modrzejowskiej. Oraz KopCiuszek na końcu tej samej ulicy (tam dostawy w sobotę). Ogólnie na samej Modrzejowskiej jest chyba z 10 lumpów;)

  OdpowiedzUsuń