2012/07/03

Next Sale - nowy wymiar zniżek ? :)

Personalizacja zdaje się być słowem kluczem dzisiejszych usług. Możemy zrobić swoją bransoletkę, scustomizować kawę, t-shirt czy kolor podkładu. A gdybym Wam powiedziała, że niedługo będziecie mogły wybierać sobie zniżki zgodnie z Waszymi gustami i potrzebami ? I w tym momencie wchodzi NEXT SALE.

Zdjęcie profilowe

Słówko o projekcie:

Jakiś czas temu na Facebooku pojawił się profil nowej marki informującej o promocjach - także tych urodowych. Z umieszczonych na nim treści wynika, że sprawy związane z modą, usługami kosmetycznymi, Welles&Spa będą jednym z jego filarów. Niewiele jeszcze wiadomo, ale sprawa zapowiada się dość ciekawie.
NextSale będzie nową aplikacją, dzięki której do użytkowników dotrą promocyjne oferty Last Minute na atrakcyjne produkty i usługi. Inaczej niż w przypadku znanych już wszystkim zakupów grupowych, oferty te mają być indywidualnie dopasowane – nie tylko według zainteresowań, rodzaju zniżek, ale i miejsca naszego pobytu. 
Nim jednak aplikacja zostanie uruchomiona, twórcy NextSale chcą poznać oczekiwania osób potencjalnie zainteresowanych zniżkami. Dlatego facebookowa strona NextSale na razie nie promuje konkretnych zniżek, stron ani marek. Jak zapowiadają jej twórcy to przestrzeń służącą wymianie szczerych opinii, porad oraz informacji o najlepszych promocyjnych usługach i produktach. Na fanpage’u twórcy NextSale pytają o to co nam się podoba, co chcielibyśmy zobaczyć w ofercie zniżkowej, na jakie produkty i usługi powinni stawiać w pierwszym rzędzie żeby zaspokoić nasze potrzeby i stworzyć atrakcyjną aplikację
NextSale dopiero startuje, powoli objawia swoje możliwości i plany. Robi to w bardzo fajny sposób. Budując swoją markę stawia na jednostkowe, subiektywne opinie, oceny i zainteresowania. Warto więc zaglądać na profil i jeśli coś przyjdzie Wam do głowy pisać, komentować, brać udział w ankietach. Jak obiecują twórcy NextSale nasze wypowiedzi mają realny wpływ na kształt przygotowywanej przez nich oferty. 


Profil facebook:Dobrze czujecie, że jest to artykuł sponsorowany, a raczej przysługa dla koleżanki pracującej w agencji marketingu :))) Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego nowego portalu zniżkowego - zadajcie je poniżej, a ja przekaże je zainteresowanej i opublikuje odpowiedzi. Sama przyznam, że brzmi to wszystko trochę tajemniczo, ale póki co sam profil facebook Next Sale jest niezłym źródłem inspiracji :)

7 komentarzy:

 1. Sama nie wim.. zraził mnie porządnie grupon i jemu podobne :/ zobaczymy jak im to wyjdzie. Powodzenia tak czy siak :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł bardzo fajny, ale ciężki do realizacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. no nie wiem.. chyba nie do końca to rozumiem :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokladnie jak poprzedniczka mowi. Pomysł fajny, ale trudny do realizacji. :/
  Pozdrawiam, Klaudia :)
  Zapraszam na nowy post :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też do końca nie rozumiem :) skoro oni informują to wystarczyłoby ich polubić jak dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje się być bardzo ciekawe ^^

  OdpowiedzUsuń