2012/08/13

Makijażowe inspiracje: Fall Roberto Cavalli 2012

Dziś przede mną nieco trudniejsze zadanie niż ostatnio. Smoky eyes gości na naszych oczach nieprzerwanie od kilku sezonów. W tym roku makijażyści proponują łączenie wielu kolorów w "przydymionym oku" jak np. u Magdy Frąckowiak w makijażu z pokazu Roberto Cavalliego. Trend ten niesłychanie mi się podoba - w końcu coś nowego, bo ileż można oglądać "nowe" wersje nieśmiertelnych kresek ;p Smoky eyes są makijażem równie efektownym, co pracochłonnym i wymagającym cierpliwości - w końcu bardzo łatwo przesadzić i wyglądać jak panda ;)

Dzisiejsza inspiracja:

Poniżej moja interpretacja trendu. Jak widać nie wyciągał tak mocno fioletu ponad wewnętrzny kącik oka - po prostu przy moim kształcie oczu wyglądało to mało estetycznie. Delikatniej zaznaczyłam dolną powiekę - mam tendencję do cieni pod oczami, a tak mocny makijaż dolnej powieki tylko by to podkreślił. Czarną kredkę zamieniłam na zielony eyeliner, który podkreślił niebieską barwę tęczówki. Złoto w wewnętrznym kąciku dodatkowo podbiło kolor oczu ;)
I zdjęcia całego make-upu ;)Zdjęcia wyszły trochę jaśniejsze niż makijaż jest w rzeczywistości :) Muszę popracować w domu nad światłem. A tak z ciekawości - o jakiej porze/ przy jakim świetle Wy najcześciej fotografujecie makijaż ? :) 

12 komentarzy:

 1. pięknie odwzorowany makijaż:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie wyglądasz w takiej kolorowej wersji smoky!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wyszło, pasuje Ci taki makijaż.

  OdpowiedzUsuń
 4. podobają mi się kolory i pięknie podkreślają Twoją tęczówkę, ale nie lubię makijaży z pokazów, bo są niedokładne i na oku też widać dużo takich "plamek" ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Osobiście nie pasuje mi ten żółty w kącikach oczu, ale reszta bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy makijaż :)) Podoba mi sie ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładnie wyglądasz w związanych włosach...:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z daleka bardzo ładnie się prezentuje. Co do zdjęć ja robię je pomiędzy 12-15 na balkonie, a jeżeli robię w nocy to przy świetlówce dającej zimne światlo.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hеy! Thіѕ is my first viѕit to your blog!
  We are a collection οf volunteers and stаrting a new project
  in a community in thе same nichе. Υour blog provided us beneficial informаtion to work on.
  Үou haѵe ԁonе a marvеllοus job!
  My page guysneedme.com

  OdpowiedzUsuń