2012/01/26

Nowość kosmetyczna - Ibiza Ibiza

Dziś o kosmetycznej nowości prosto z pięknej Hiszpani. Mowa o marce IbizaIbiza, która ruszy podbijać światowe rynki już od 1 marca.

Firma skupi się na promocji kosmetyków kolorowych – wśród sygnowanych logo Ibiza Ibiza kosmetyków znajdziemy cienie, lakiery, podkłady, błyszczyki i szminki. Sama marka określa się przydomkiem 'high end' sugerującym profesjonalizm i dobrą jakość.

Co jest inspiracją tej nowej marki ? Nie trudno zgadnąć - IBIZA ! Słońce, zabawa, impreza i totalna beztroska - to wszystko znajdziemy w kolorowych kosmetykach Ibiza Ibiza.
Wkrótce marka pokaże światu swoją letnią kolekcję 2012, która ma wnieść powiew tej imprezowej wyspy w świat kosmetyczny :) Brzmi kusząco !
IbizaIbiza nie testuje na zwierzętach, a wszystkie kosmetyki wytwarzane są zgodnie z unijnymi regulacjami ich dotyczących. Hasłem reklamowym marki jest „IbizaIbiza. Young – Vibrant- Party” - łatwo domyśleć się do kogo kosmetyki będą głównie kierowane.
Póki co zostawiam Was z materiałami promującymi markę – możecie być pewne, że jeszcze nie raz o niej napiszę :) By umilić Wam czekanie na pierwszą kolekcję marki IbizaIbiza zapraszam Was do odwiedzenia ich kanału facebook.

17 komentarzy:

 1. zdjęcia nie załadowały się

  OdpowiedzUsuń
 2. kolory lakierów są prze cudne więc zapowiada się ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. pomadki mają śliczne kolorki!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. juz widze ze cienie i lakiery mnie zianteresuja ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Lakiery i szminki wyglądaja bosko;)

  OdpowiedzUsuń
 6. skoro high end to pewnie ceny beda wysokie :(

  OdpowiedzUsuń
 7. lakiery cudowne *.*
  ciekawe jak z cenami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiadają się świetnie ^^

  OdpowiedzUsuń
 9. ciekawe jakie ceny :>
  jestem ciekawa oczywiście lakierów

  OdpowiedzUsuń
 10. Hi girls! Glad that you are curious about new cosmetic. Colour palete will be even more wide ❤ And prices will be affordable ;-) For all news check out oru Facebook/IbizaIbiza !

  OdpowiedzUsuń