2012/02/14

Konkurs Adidas Pewne Zagranie

Wraz z marką Adidas przygotowałam dla Was nietypowy konkurs :) Do wygrania tym razem będzie zestaw dla... mężczyzn. Sprawcie swoim TŻ niespodziankę – do zgarnięcia będzie woda toaletowa 50 ml Special Edition Extreme Power oraz dezodorant z tej samej serii. Oczywiście marki Adidas :)

Konkurs potrwa do 28 lutego i jest przeznaczony dla obserwatorów bloga Craving for beauty.


Zasady:

1. Należy być obserwatorem bloga Craving for beauty.
2. Na swoim blogu lub facebooku udostępnij informację o konkursie na Craving for beauty oraz o promocji marki Adidas Pewne Zagranie (link do informacji o promocji: http://www.adidas.com/bodycare/pl/promotions ). Czyli konieczne jest udostępnienie dwóch linków - do mojego bloga oraz strony Adidas z promocją.
3.I najważniejsza część – odpowiedz na pytanie „Dlaczego mężczyźni tak bardzo lubią piłkę nożną ?”. Oczywiście doceniam inwencję twórczą i najbardziej zaskakujące teorie ;) 


DZIEWCZYNY W FORMULARZU W POLU "Link do informacji o konkursie oraz promocji Adidas" podajecie link do swojego bloga lub facebooka - tam gdzie udostępniłyście informacje o tych dwóch wydarzeniach ! Nie podajecie tam linków, które zawarłam w regulaminie konkursu...

4 komentarze: